• Statuetka „Mecum Tutissimus Ibis” dla Elektrociepłowni Gorzów

Elektrociepłownia Gorzów znalazła się w gronie laureatów konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy w kategorii dużych zakładów pracy, zatrudniających powyżej 250 pracowników. Nagroda przyznawana przez Państwową Inspekcję Pracy jest wyrazem szczególnego uznania PIP dla dokonań w dziedzinie ochrony zdrowia człowieka w środowisku pracy, dbałości o bezpieczeństwo zatrudnionych i najwyższe standardy etyczne w relacjach pracodawca – pracownik.
Statuetkę „Mecum Tutissimus Ibis” odebrał dyrektor oddziału Mirosław Rawa podczas uroczystej gali, która odbyła się 29 listopada br. na Zamku Królewskim w Warszawie. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele parlamentu, rządu, organów nadzoru i kontroli warunków pracy, środowisk naukowych, stowarzyszeń działających w ochronie pracy, związków zawodowych i organizacji pracodawców.

  • Klucz sukcesu

Elektrociepłownia Gorzów została nagrodzona przez redakcję magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa” Kluczem Sukcesu za profesjonalne zarządzanie projektem budowy nowego bloku gazowo-parowego i oddanie tej jednostki wytwórczej do użytku. Klucz Sukcesu odebrał Mirosław Rawa, dyrektor PGE GiEK Oddział EC Gorzów z rąk Adama Grzeszczuka, prezesa firmy BMP podczas XXIV Sympozjum Wiosenne Spotkanie Ciepłowników.

  • Certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu dla Oddziału Elektrociepłownia Gorzów

Podczas Gali Finałowej IX edycji Lubuskiego Lidera Biznesu, która odbyła się 25 września 2017 r. w Pałacu Książęcym w Żaganiu PGE GiEK Oddział Elektrociepłownia Gorzów uzyskał certyfikat Lubuskiego Lidera Biznesu w kategorii duże przedsiębiorstwa. Lubuski Lider Biznesu to najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie konkursowe w regionie, które docenia i wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa zachodniej Polski, organizowane przez Zachodnią Izbę Przemysłowo-Handlową we współpracy z Gazetą Lubuską. Patronat nad konkursem objął Marszałek Województwa Lubuskiego.

ecgorzow_site