• Złoty Laur i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play 2009”

Już po raz ósmy nasza spółka została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”. W 2009  roku podczas XII uroczystej Gali, która odbyła się 4 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie Kierownik Biura Zarządu Katarzyna Lisiecka odebrała Certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2009 oraz Złoty Laur. Uczestnicząc w kolejnych edycjach Programu spółka PGE Elektrociepłownia Gorzów SA popiera inicjatywę kultywowania etyki i kultury w relacjach biznesowych, a otrzymany już ośmiokrotnie tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play" jest dla naszej spółki przede wszystkim symbolem rzetelności w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz w kontaktach z naszymi klientami.

  • Certyfikat i statuetka Lubuskiego Lidera Biznesu

Podczas uroczystej Gali I edycji „Lubuskiego Lidera Biznesu”, która odbyła się 11 września 2009 roku w Filharmonii Zielonogórskiej Prezes Zarządu PGE Elektrociepłowni Gorzów SA Jan Kos odebrał z rąk marszałka lubuskiego Marcina Jabłońskiego statuetkę oraz certyfikat za uzyskanie 3 miejsca w kategorii „Przedsiębiorstwa duże”. Konkurs, który zastąpił dotychczasowy „Ranking Firm Województwa Lubuskiego – Złota Dziesiątka", ma na celu promowanie najlepszych lubuskich firm oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego województwa. Organizatorami są Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa oraz „Gazeta Lubuska” pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego.

  • PGE Elektrociepłownia Gorzów SA – „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”

PGE Elektrociepłownia Gorzów Spółka Akcyjna otrzymała statuetkę za zdobycie 1 miejsca w okręgowej XVI edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” oraz wyróżnienie w finale ogólnopolskim konkursu w kategorii „Zakłady duże”. Organizowany od 16 lat przez Państwową Inspekcję Pracy konkurs ma na celu promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy, jak również zachęcanie przedsiębiorców do tworzenia bezpiecznych i ergonomicznych miejsc pracy. Podczas gali finałowej wyróżnienie z rąk Głównego Inspektora Pracy Tadeusza Jana Zająca odebrał Specjalista ds. BHP w PGE Elektrociepłowni Gorzów SA p. Henryk Klek (na zdjęciu po prawej).

  • Honorowy tytuł Przyjaciela Gorzowskiej Oświaty

Podczas miejskiej inauguracji roku szkolnego, która odbyła się 4 września 2009  w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących PGE Elektrociepłownia Gorzów Spółka Akcyjna otrzymała honorowy tytuł Przyjaciela Gorzowskiej Oświaty za bezinteresowne wspieranie szkół. Do tego tytułu naszą spółkę zgłosił Zespół Kształcenia Specjalnego Nr 1 w Gorzowie Wlkp. Okazjonalny Dyplom z rąk Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Tadeusza Jędrzejczaka odebrała Katarzyna Lisiecka – Kierownik Biura Zarządu PGE Elektrociepłowni Gorzów SA.

ecgorzow_site