• Statuetka „Mecum Tutissimus Ibis” dla Elektrociepłowni Gorzów

  11.12.2017

  Elektrociepłownia Gorzów, oddział spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna znalazła się w gronie tegorocznych laureatów konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”, organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. Elektrociepłownia została laureatem w kategorii dużych zakładów pracy, zatrudniających powyżej 250 pracowników. Nagroda przyznawana przez Państwową Inspekcję Pracy jest wyrazem szczególnego uznania PIP dla dokonań w dziedzinie ochrony zdrowia człowieka w środowisku pracy, dbałości o bezpieczeństwo zatrudnionych i najwyższe standardy etyczne w relacjach pracodawca – pracownik.

  Więcej
 • Nagroda dla EC Gorzów za bezpieczną pracę

  28.11.2017

  Elektrociepłownia Gorzów, oddział spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy Kapitałowej PGE została laureatem okręgowej edycji konkursu „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” w kategorii dużych zakładów pracy, zatrudniających powyżej 250 pracowników, prowadzących swoją działalność w województwie lubuskim.

  Więcej
 • Oferty pracy

  17.11.2017

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrociepłownia Gorzów poszukuje kandydatów na stanowiska specjalisty ds. gospodarki energetycznej oraz specjalisty ds. wdrożeń i eksploatacji systemów informatycznych.

  Więcej
 • Taryfa

  18.10.2017

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrociepłownia Gorzów informuje, że decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr OSZ.4210.13.9.2017.1249.XV-1330.A.Po1 z dnia 11 października 2017 r. zatwierdzona została XV taryfa dla ciepła, która obowiązywać będzie od 1 listopada 2017 r. do 31 października 2018 r.

  Więcej
 • Dzień Energetyka w Elektrociepłowni Gorzów

  27.09.2017

  Tegoroczne obchody Dnia Energetyka w Elektrociepłowni Gorzów, oddziale spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna odbyły się 15 września. W uroczystej akademii wzięli udział zaproszeni goście: Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, Prezydent Miasta Gorzowa Jacek Wójcicki, Przewodniczący Rady Miasta Sebastian Pieńkowski, a także przedstawiciele Grupy Kapitałowej PGE - Wiceprezes ds. Korporacyjnych PGE Marek Pastuszko oraz Prezes Zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Sławomir Zawada oraz przedstawiciele urzędów państwowych, instytucji, uczelni oraz kontrahentów od lat współpracujących z gorzowską elektrociepłownią.

  Więcej
 • Przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody użytkowej - AKTUALIZACJA

  21.08.2017

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrociepłownia Gorzów, w nawiązaniu do wcześniejszego komunikatu o przerwie w dostawie ciepłej wody użytkowej uprzejmie informuje, że konieczne prace remontowe zaplanowane w dniach 28-30 sierpnia 2017 r. nie spowodują przerw w dostawie ciepłej wody oraz zostaną wykonane bez odczuwalnego przez Odbiorców wahania jej parametrów.

  Więcej
 • Przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody użytkowej

  11.08.2017

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Oddział Elektrociepłownia Gorzów, zgodnie z zapisami Umowy sprzedaży ciepła, zawiadamia o planowanej przerwie w dostawie ciepła i ciepłej wody użytkowej do wszystkich budynków zasilanych z elektrociepłowni  na terenie całego miasta Gorzowa Wlkp.

  Więcej
 • Kolejne środki unijne dla projektów PGE GiEK

  08.08.2017

  Trzy projekty spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna (PGE GiEK) uzyskały dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  Na realizację zadań, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, otrzymała wsparcie w łącznej wysokości 22,1 mln zł.

  Więcej
 • Oferta pracy – pierwszy dyżurny elektroenergetyk - przedłużenie terminu

  21.07.2017

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrociepłownia Gorzów poszukuje kandydatów na stanowisko pierwszego dyżurnego elektroenergetyka elektrowni cieplnej.

  Więcej
 • Elektrociepłownia PGE w Gorzowie z „Kluczem Sukcesu”

  28.04.2017

  Elektrociepłownia Gorzów wchodząca w skład GK PGE, została nagrodzona przez redakcję magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa” Kluczem Sukcesu za profesjonalne zarządzanie projektem budowy bloku gazowo-parowego i oddanie tej jednostki wytwórczej do użytku.

  Więcej

Nasze oddziały